D3Soft s.r.o. – Řešení pro Váš růst

Vážení obchodní přátelé,

naše společnost D3Soft s.r.o. je významným dodavatelem informačních systémů a doplňkových služeb s dlouholetou tradicí.Od samého počátku se věnujeme kompletní podpoře firemních procesů ve všech typech společností. Jsme experti v oblasti implementování CRM a fakturačního systému FLEXI IT v oblasti utilit.

Implementujeme a vyvíjíme informační systémy, které představujeme pod jednotnou značkou Leonardo. Zaměřujeme se také na zákazníky, kteří chtějí řešit informační systém komplexně. Nabízíme jim řešení na míru a spojené služby, které řeší jejich specifické požadavky a potřeby.

Stále rozvíjíme vlastní aplikace a aktivně se podílíme na vývoji a rozvoji systémů třetích stran. Zajišťujeme datové integrace na profesionálním datovém centru.

V rámci našich komerčních služeb nabízíme tvorbu profesionálních webových prezentací včetně souvisejícího e-marketingu. Provádíme konzultace a odborná školení ve školicím středisku D3Soft.

Soustředěny silné vývojové týmy poskytující pevné zázemí v oblasti analýzy, programování, metodické a zejména konzultační činnosti.
PRODUKTY
REFERENCE
ProvidingCRM LeonardoMicrosoft DynamicsE-commerce
D3Soft s.r.o.  EU
D3Soft s.r.o.
Ocelářská 2969/12
703 00 Ostrava-Vítkovice
Česká Republika
2014 ©Všechna práva vyhrazena, D3Soft s.r.o.